Genuine Joe 5-1/2″ Plastic Stir Stick/Straws – 5.5″ Length – Plastic – 40 / Carton – White
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Stir Stick |
| Product Color | White |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Length | 5.5" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Model | 20050 |
| Product Name | 5-1/2" Plastic Stir Stick/Straws |
| Manufacturer Part Number | 20050CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Use these convenient stir sticks to perfect your coffee with cream or your tea with honey. Versatile design means they can be used in hot or cold beverages. The hollow plastic tube doubles as a straw for even more versatility. Each stick is 5-1/2" long.</p> |
| Packaged Quantity | 40 / Carton |
Genuine Joe 5-12 Plastic Stir Stickstraws

Login to View Prices
Genuine Joe 5-1/2″ Plastic Stir Stick/Straws – 5.5″ Length – Plastic – 1000 / Box – White
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Stir Stick |
| Product Color | White |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Length | 5.5" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | 5-1/2" Plastic Stir Stick/Straws |
| Manufacturer Part Number | 20050 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Use these convenient stir sticks to perfect your coffee with cream or your tea with honey. Versatile design means they can be used in hot or cold beverages. The hollow plastic tube doubles as a straw for even more versatility. Each stick is 5-1/2" long.</p> |
| Packaged Quantity | 1000 / Box |
















