Fluke TL80A Basic Electronic Test Lead Set CAT II 300 V. UL Listed
Login to View Prices
FLUKE TL80A BASIC ELECTRONIC TEST LEAD SET CAT II 300 V. UL LISTED
Additional information
| Weight | 2.0600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Hazmat Indicator | N |
| Proposition65 Key CA | Y |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| UNSPSC | 41111930 |
| Country of Origin | US |
| Lead Time | Leadtime |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | Y |
| Fob Origin | MA |
| Truck Parcel | PARCEL |
| UPC | 095969077309 |
| MPN | TL80A |
| Brand | Fluke |






Reviews
There are no reviews yet.