FEI Standard 4-Panel Privacy Screen with Casters 6 mil Vinyl Panels 62″”W x 68″”H White
Login to View Prices
FOLDABLE PRIVACY SCREENS ARE LIGHTWEIGHT AND EASY TO POSITION AND STORE. PRIVACY SCREENS ARE AVAILABLE WITH OR WITHOUT CASTERS. THE VINYL PANELS ARE FIRE-RESISTANT AND EASY TO CLEAN. AVAILABLE IN WHITE (6 MIL) GREEN (6 MIL) OR YELLOW (4 MIL). 62″”W X 68″”H EXTENDED 19″”W X 68″”H X 3.25″”D FOLDED.
Additional information
| Weight | 10.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 68.00 × 19.00 × 3.25 in |
| UNSPSC | 30162402 |
| Hazmat Indicator | N |
| Proposition65 Key CA | Y |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Country of Origin | US |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | N |
| Truck Parcel | PARCEL |
| Fob Origin | NY |
| Color | White |
| Lead Time | Lead Time |
| UPC | 714905055774 |
| MPN | 65-0111W |
| Brand | Fabrication Enterprises Inc |




Reviews
There are no reviews yet.