Fab Liquid Laundry Detergent – Liquid – 60 fl oz (1.9 quart) – Wildflower Medley Scent – 6 / Carton – Multi
Additional information
| Brand | USNonwovens Corp. |
|---|---|
| Product Type | Laundry Detergent |
| Cleaner Volume | 60 fl oz (1.9 quart) |
| Scent | Wildflower Medley |
| Product Color | Multi |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Liquid |
| Height | 3.70" |
| Width | 5.90" |
| Depth | 2001-10-01T05:00:00.000Z |
| Brand Name | Fab |
| Features | Phosphorous-free |
| Manufacturer | USNonwovens Corp. |
| Product Name | Liquid Laundry Detergent |
| Application/Usage | Clothing |
| Manufacturer Part Number | FABBB35CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Liquid laundry detergent features an enhancing formula to improve the feel and color of any fabric after just one wash. Versatile design dissolves in hot or cold water and works equally well in soft or hard water environments. Wildflower Medley scent gives a fabulous fragrance to your clothes while making them fabulously clean. Phosphorous-free laundry detergent works in all washing machines, including high-efficiency (HE).</p> |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
Fab Liquid Laundry Detergent – Liquid – 60 fl oz (1.9 quart) – Wildflower Medley Scent – 1 Each – Multi
Additional information
| Brand | USNonwovens Corp. |
|---|---|
| Product Type | Laundry Detergent |
| Cleaner Volume | 60 fl oz (1.9 quart) |
| Scent | Wildflower Medley |
| Product Color | Multi |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Liquid |
| Height | 3.70" |
| Width | 5.90" |
| Depth | 2001-10-01T05:00:00.000Z |
| Brand Name | Fab |
| Features | Phosphorous-free |
| Manufacturer | USNonwovens Corp. |
| Product Name | Liquid Laundry Detergent |
| Application/Usage | Clothing |
| Manufacturer Part Number | FABBB35 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Liquid laundry detergent features an enhancing formula to improve the feel and color of any fabric after just one wash. Versatile design dissolves in hot or cold water and works equally well in soft or hard water environments. Wildflower Medley scent gives a fabulous fragrance to your clothes while making them fabulously clean. Phosphorous-free laundry detergent works in all washing machines, including high-efficiency (HE).</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Fab Liquid Laundry Detergent – Liquid – 60 fl oz (1.9 quart) – Wildflower Medley Scent – 6 / Carton – Multi
Additional information
| Brand | USNonwovens Corp. |
|---|---|
| Product Type | Laundry Detergent |
| Cleaner Volume | 60 fl oz (1.9 quart) |
| Scent | Wildflower Medley |
| Product Color | Multi |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Liquid |
| Height | 3.70" |
| Width | 5.90" |
| Depth | 2001-10-01T05:00:00.000Z |
| Brand Name | Fab |
| Features | Phosphorous-free |
| Manufacturer | USNonwovens Corp. |
| Product Name | Liquid Laundry Detergent |
| Application/Usage | Clothing |
| Manufacturer Part Number | FABBB35CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Liquid laundry detergent features an enhancing formula to improve the feel and color of any fabric after just one wash. Versatile design dissolves in hot or cold water and works equally well in soft or hard water environments. Wildflower Medley scent gives a fabulous fragrance to your clothes while making them fabulously clean. Phosphorous-free laundry detergent works in all washing machines, including high-efficiency (HE).</p> |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
Fab Liquid Laundry Detergent – Liquid – 60 fl oz (1.9 quart) – Wildflower Medley Scent – 1 Each – Multi
Additional information
| Brand | USNonwovens Corp. |
|---|---|
| Product Type | Laundry Detergent |
| Cleaner Volume | 60 fl oz (1.9 quart) |
| Scent | Wildflower Medley |
| Product Color | Multi |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Liquid |
| Height | 3.70" |
| Width | 5.90" |
| Depth | 2001-10-01T05:00:00.000Z |
| Brand Name | Fab |
| Features | Phosphorous-free |
| Manufacturer | USNonwovens Corp. |
| Product Name | Liquid Laundry Detergent |
| Application/Usage | Clothing |
| Manufacturer Part Number | FABBB35 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Liquid laundry detergent features an enhancing formula to improve the feel and color of any fabric after just one wash. Versatile design dissolves in hot or cold water and works equally well in soft or hard water environments. Wildflower Medley scent gives a fabulous fragrance to your clothes while making them fabulously clean. Phosphorous-free laundry detergent works in all washing machines, including high-efficiency (HE).</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
















