Dual Message Pre-Inked Round Stamp, Smiley Face/Thumbs-Up, 0.63″ dia, Red/Blue
Login to View Prices
Two great stamps for the price of one. Each side has an attached flip open lid to keep surfaces clean and prolong stamp life. Re-inkable for thousands of impressions. Ergonomic rubber grip.
Additional information
| Weight | 0.3000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.40 × 3.90 × 3.20 in |
| Ink Types | Re-Inkable |
| Stamp Type | Symbol |
| Global Product Type | Symbol Stamps |
| Ship Class Code | M |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Ink Color(s) | Blue/Red |
| Impression Diameter | 0.63" |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 039956329347 |
| MPN | 032934 |
| Brand | ACCUSTAMP® |












Reviews
There are no reviews yet.