Diversey ENDUST Lemon Dust & Clean Spray – Ready-To-Use Aerosol – 12.50 oz (0.78 lb) – Lemon Zest Scent – 1 Each – Clear
Additional information
| Brand | Diversey, Inc |
|---|---|
| Product Type | Surface Cleaner |
| Cleaner Weight | 12.50 oz (0.78 lb) |
| Scent | Lemon Zest |
| Cleaner Form | Ready-To-Use |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Aerosol |
| Brand Name | Diversey |
| Features | Residue-free |
| Manufacturer | Diversey, Inc |
| Product Name | ENDUST Lemon Dust & Clean Spray |
| Product Line | ENDUST |
| Application/Usage | Multi Surface |
| Manufacturer Part Number | CB508171 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Multi-surface dusting/cleaning spray features mineral oil to pick up and hold dust while also eliminating allergens, fingerprints, smears and smudges. The fast-acting, silicone-free formula works on just about any surface to leave behind a natural shine and a refreshing lemon zest scent. Easy-to-use aerosol does not leave any residue or buildup. Dusting/cleaning spray is perfect for furniture, cabinets, countertops, windowsills, non-fabric blinds and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Recommended Use | Dirt Remover |
Diversey ENDUST Lemon Dust & Clean Spray – Ready-To-Use Aerosol – 12.50 oz (0.78 lb) – Lemon Zest Scent – 6 / Carton – Clear
Additional information
| Brand | Diversey, Inc |
|---|---|
| Product Type | Surface Cleaner |
| Cleaner Weight | 12.50 oz (0.78 lb) |
| Scent | Lemon Zest |
| Cleaner Form | Ready-To-Use |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Aerosol |
| Brand Name | Diversey |
| Features | Residue-free |
| Manufacturer | Diversey, Inc |
| Product Name | ENDUST Lemon Dust & Clean Spray |
| Product Line | ENDUST |
| Application/Usage | Multi Surface |
| Manufacturer Part Number | CB508171CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Multi-surface dusting/cleaning spray features mineral oil to pick up and hold dust while also eliminating allergens, fingerprints, smears and smudges. The fast-acting, silicone-free formula works on just about any surface to leave behind a natural shine and a refreshing lemon zest scent. Easy-to-use aerosol does not leave any residue or buildup. Dusting/cleaning spray is perfect for furniture, cabinets, countertops, windowsills, non-fabric blinds and more.</p> |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Recommended Use | Dirt Remover |
Diversey ENDUST Lemon Dust & Clean Spray – Ready-To-Use Aerosol – 12.50 oz (0.78 lb) – Lemon Zest Scent – 1 Each – Clear
Additional information
| Brand | Diversey, Inc |
|---|---|
| Product Type | Surface Cleaner |
| Cleaner Weight | 12.50 oz (0.78 lb) |
| Scent | Lemon Zest |
| Cleaner Form | Ready-To-Use |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Aerosol |
| Brand Name | Diversey |
| Features | Residue-free |
| Manufacturer | Diversey, Inc |
| Product Name | ENDUST Lemon Dust & Clean Spray |
| Product Line | ENDUST |
| Application/Usage | Multi Surface |
| Manufacturer Part Number | CB508171 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Multi-surface dusting/cleaning spray features mineral oil to pick up and hold dust while also eliminating allergens, fingerprints, smears and smudges. The fast-acting, silicone-free formula works on just about any surface to leave behind a natural shine and a refreshing lemon zest scent. Easy-to-use aerosol does not leave any residue or buildup. Dusting/cleaning spray is perfect for furniture, cabinets, countertops, windowsills, non-fabric blinds and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Recommended Use | Dirt Remover |
Diversey ENDUST Lemon Dust & Clean Spray – Ready-To-Use Aerosol – 12.50 oz (0.78 lb) – Lemon Zest Scent – 6 / Carton – Clear
Additional information
| Brand | Diversey, Inc |
|---|---|
| Product Type | Surface Cleaner |
| Cleaner Weight | 12.50 oz (0.78 lb) |
| Scent | Lemon Zest |
| Cleaner Form | Ready-To-Use |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Aerosol |
| Brand Name | Diversey |
| Features | Residue-free |
| Manufacturer | Diversey, Inc |
| Product Name | ENDUST Lemon Dust & Clean Spray |
| Product Line | ENDUST |
| Application/Usage | Multi Surface |
| Manufacturer Part Number | CB508171CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Multi-surface dusting/cleaning spray features mineral oil to pick up and hold dust while also eliminating allergens, fingerprints, smears and smudges. The fast-acting, silicone-free formula works on just about any surface to leave behind a natural shine and a refreshing lemon zest scent. Easy-to-use aerosol does not leave any residue or buildup. Dusting/cleaning spray is perfect for furniture, cabinets, countertops, windowsills, non-fabric blinds and more.</p> |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Recommended Use | Dirt Remover |
















