Dart® Paper Lids for 16 Oz. Food Containers White Vented 3.9″” Dia 25/Bag 20 Bags/Ctn
Login to View Prices
DART® PAPER LIDS FOR 16 OZ. FOOD CONTAINERS WHITE VENTED 3.9″” DIA 25/BAG 20 BAGS/CTN. REDUCE SPILLS AND ACCIDENTS WITH SECURELY FITTING PAPER LIDS. STURDY PAPER CONSTRUCTION ALLOWS YOU TO EASILY TAKE YOUR FAVORITE FOODS ON THE GO. VENTED TO RELEASE STEAM. EXCELLENT FOR USE WITH HOT OR COLD FOODS. FOR USE WITH MODEL B1223605
Additional information
| Weight | 11.8500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Fob Origin | In Stock |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Country of Origin | US |
| Lead Time | Leadtime |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | Y |
| Truck Parcel | PARCEL |
| UNSPSC | 52151504 |
| UPC | 738780055858 |
| MPN | SCCCH16A |
| Brand | United Stationers Supply |






Reviews
There are no reviews yet.