Dacasso Two Side Load Letter Trays With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Black
Additional information
| Brand | Dacasso Limited, Inc |
|---|---|
| Product Type | Desk Tray |
| Product Color | Black |
| Product Material | Leather |
| Placement | Desktop |
| Height | 7.8" |
| Width | 10.6" |
| Brand Name | Dacasso |
| Length | 15.3" |
| Manufacturer | Dacasso Limited, Inc |
| Product Name | Two Side Load Letter Trays With Gold Posts |
| Application/Usage | Document Storage |
| Manufacturer Part Number | A1072 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Double Letter Trays offer easy side access for use in narrow spaces. Stacking posts allow you to stack the trays for space-saving organization. Top-grain leather adds professional style to any work space. Soft velveteen protects surfaces from scuffs and scratches.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Dacasso Two Side Load Letter Trays with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Two Side Load Letter Trays With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Black
Dacasso Two Side Load Letter Trays with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Two Side Load Letter Trays With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Black
Dacasso Two Side Load Letter Trays with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Two Side Load Letter Trays With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Black
Dacasso Two Side Load Letter Trays with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Two Side Load Letter Trays With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Black
Dacasso Two Side Load Letter Trays with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Two Side Load Letter Trays With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Black


