Dacasso Front Load Letter Tray With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Brown
Additional information
| Brand | Dacasso Limited, Inc |
|---|---|
| Product Type | Desk Tray |
| Product Color | Brown |
| Product Material | Leather |
| Placement | Desktop |
| Height | 7.8" |
| Width | 10.6" |
| Brand Name | Dacasso |
| Length | 15.3" |
| Manufacturer | Dacasso Limited, Inc |
| Product Name | Front Load Letter Tray With Gold Posts |
| Application/Usage | Document Storage |
| Manufacturer Part Number | A3220 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Double Letter Trays feature an open-front design to provide easy access to your letter-size documents. Top-grain leather adds professional style to any work space. Soft velveteen protects surfaces from scuffs and scratches. Stacking posts allow you to stack the trays for space-saving organization.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Dacasso Front Load Letter Tray with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Front Load Letter Tray With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Brown
Dacasso Front Load Letter Tray with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Front Load Letter Tray With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Brown
Dacasso Front Load Letter Tray with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Front Load Letter Tray With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Brown
Dacasso Front Load Letter Tray with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Front Load Letter Tray With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Brown
Dacasso Front Load Letter Tray with Gold Posts

Login to View Prices
Dacasso Front Load Letter Tray With Gold Posts – 7.75″ x 10.6″ – Leather – Brown



