ControlTek Metal Coin Tray, Nickels – 1 x Coin Tray – Blue – Anodized Metal
Additional information
| Brand | CONTROLTEK USA |
|---|---|
| Product Type | Coin Tray |
| Product Color | Blue |
| Product Material | Anodized Metal |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 9.3" |
| Brand Name | ControlTek |
| Manufacturer | CONTROLTEK USA |
| Product Name | Metal Coin Tray, Nickels |
| Manufacturer Part Number | 560066 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Metal Coin Tray provides convenient storage for your rolled nickels. For easy identification, it is ABA color-coded in blue, and the denomination and capacity are etched in tray sides. Tray holds up to $20 of nickels. It is made of heavy-gauge anodized metal to last longer. Easily stack with other ControlTek Metal Coin Trays to save desktop/countertop space. |
| Packaged Quantity | 1 Each |











