Compucessory 10,000 mAh Mobile Powerbank – 10000 mAh – 2 x USB – Black
Additional information
| Brand | Compucessory |
|---|---|
| Product Type | Power Bank |
| Battery Capacity | 10000 mAh |
| Number Of USB Ports | 2 |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Height | 1.4" |
| Width | 2001-04-01T06:00:00.000Z |
| Depth | 7.5" |
| Brand Name | Compucessory |
| Manufacturer | Compucessory |
| Product Name | 10, 000 mAh Mobile Powerbank |
| Manufacturer Part Number | 2101 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Mobile powerbank provides a 10, 000 mAh capacity to keep your devices powered throughout the day. Fast, wireless charging pad powers your compatible devices without the hassle of carrying around an extra wire. Lightweight, slim construction stores easily in most pockets for easy transportation. LCD power tracking shows your remaining power and both the input and output status for added convenience. Power bank has USB-A and USB-C outputs, and dual inputs with Micro-USB or Type-C for use with a variety of devices. <p><a id="gfk-spex-minisite" rel="nofollow" href="javascript:void(0)" onclick="javascript:window.open('//content.etilize.com/mini-site/en_us/1064679581.html', '_blank', 'height=800, width=780, resizable=yes, scrollbars=yes, toolbar=no, menubar=no, location=no, directories=no, status=no'), return false, ">More from the Manufacturer</a></p> |
| Packaged Quantity | 1 |
Compucessory 10,000 mAh Mobile Powerbank – 10000 mAh – 2 x USB – Black
Additional information
| Brand | Compucessory |
|---|---|
| Product Type | Power Bank |
| Battery Capacity | 10000 mAh |
| Number Of USB Ports | 2 |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Height | 1.4" |
| Width | 2001-04-01T06:00:00.000Z |
| Depth | 7.5" |
| Brand Name | Compucessory |
| Manufacturer | Compucessory |
| Product Name | 10, 000 mAh Mobile Powerbank |
| Manufacturer Part Number | 2101 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Mobile powerbank provides a 10, 000 mAh capacity to keep your devices powered throughout the day. Fast, wireless charging pad powers your compatible devices without the hassle of carrying around an extra wire. Lightweight, slim construction stores easily in most pockets for easy transportation. LCD power tracking shows your remaining power and both the input and output status for added convenience. Power bank has USB-A and USB-C outputs, and dual inputs with Micro-USB or Type-C for use with a variety of devices. <p><a id="gfk-spex-minisite" rel="nofollow" href="javascript:void(0)" onclick="javascript:window.open('//content.etilize.com/mini-site/en_us/1064679581.html', '_blank', 'height=800, width=780, resizable=yes, scrollbars=yes, toolbar=no, menubar=no, location=no, directories=no, status=no'), return false, ">More from the Manufacturer</a></p> |
| Packaged Quantity | 1 |






