Compatible Cyan Ink, Replacement for 727 (B3P19A), 130 mL
Login to View Prices
High quality, meets or exceeds national brands. Brings out the best in your device. Significant savings over national brands.Note: This is a non-returnable item.
Additional information
| Weight | 8.0500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.91 × 3.35 × 1.52 in |
| Liquid Volume | 130 mL |
| Ship Class Code | V |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Color(s) | Cyan |
| Replacement For | B3P19A |
| Remanufactured | No |
| Supply Type | Ink |
| Device Types | Wide Format Inkjet Printer |
| Global Product Type | Ink/Ink Cartridges |
| For Use With | HP DesignJet T920, T930, T1500, T1530, T2500, T2530 |
| Market Indicator (Cartridge | 727 |
| OEM/Compatible | Compatible |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 801509399882 |
| MPN | CIGWH727C |
| Brand | Clover Imaging Group |












Reviews
There are no reviews yet.