Coffee Pods, Colombian Supremo, Single Cup, 14/Box
Login to View Prices
Have a delicious cup of coffee. The premeasured pods allow for quick and easy, single serving brewing.Note: This is a non-returnable item.
Additional information
| Weight | 0.4440 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.25 × 4.25 × 6.25 in |
| Ship Class Code | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Beverage Type | Coffee |
| Capacity (Weight) | 0.3 oz |
| Product Packaging | Pod |
| Global Product Type | Coffee Pods |
| For Use With | Single Cup Brewers |
| Flavor | Colombian Supremo |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 766047302001 |
| MPN | 39830206141 |
| Brand | Java One® |















Reviews
There are no reviews yet.