Champion Sports 1sTAR Table Tennis Balls Bulk Pack – 1.57″ – White – 144 / Pack
Additional information
| Brand | Champion Sports |
|---|---|
| Product Type | Table Tennis Ball |
| Ball Diameter | 1.57" |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | China |
| Brand Name | Champion Sports |
| Manufacturer | Champion Sports |
| Product Name | 1sTAR Table Tennis Balls Bulk Pack |
| Manufacturer Part Number | 1STAR144 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Play like a champion with these One-Star Recreational Table Tennis balls. They are made with top-grade 40mm construction so the plastic balls are ideal for recreational and institutional play. This bulk size contains 144 table tennis balls.</p> |
| Packaged Quantity | 144 / Pack |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
Champion Sports 1sTAR Table Tennis Balls Bulk Pack – 1.57″ – White – 144 / Pack
Additional information
| Brand | Champion Sports |
|---|---|
| Product Type | Table Tennis Ball |
| Ball Diameter | 1.57" |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | China |
| Brand Name | Champion Sports |
| Manufacturer | Champion Sports |
| Product Name | 1sTAR Table Tennis Balls Bulk Pack |
| Manufacturer Part Number | 1STAR144 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Play like a champion with these One-Star Recreational Table Tennis balls. They are made with top-grade 40mm construction so the plastic balls are ideal for recreational and institutional play. This bulk size contains 144 table tennis balls.</p> |
| Packaged Quantity | 144 / Pack |
| Weight (Approximate) | 8 oz |



