Business Source 1/4″ Round Ticket Punch – 1 Punch Head(s) – 1/4″ Punch Size – Round Shape – Silver
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Nickel Plated |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 1 |
| Punch Shape | Round |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Chip Tray |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1/4" Round Ticket Punch |
| Manufacturer Part Number | 62895 |
| Marketing Information | <p>Ticket punch creates a 1/4" round hole with a quick squeeze. Single-hole, nickel-plated punch also features a chip receptacle for mess-free punching.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1/4″ Round Ticket Punch – 1 Punch Head(s) – 1/4″ Punch Size – Round Shape – Silver
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Nickel Plated |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 1 |
| Punch Shape | Round |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Chip Tray |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1/4" Round Ticket Punch |
| Manufacturer Part Number | 62895 |
| Marketing Information | <p>Ticket punch creates a 1/4" round hole with a quick squeeze. Single-hole, nickel-plated punch also features a chip receptacle for mess-free punching.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1/4″ Round Ticket Punch – 1 Punch Head(s) – 1/4″ Punch Size – Round Shape – Silver
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Nickel Plated |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 1 |
| Punch Shape | Round |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Chip Tray |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1/4" Round Ticket Punch |
| Manufacturer Part Number | 62895 |
| Marketing Information | <p>Ticket punch creates a 1/4" round hole with a quick squeeze. Single-hole, nickel-plated punch also features a chip receptacle for mess-free punching.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1/4″ Round Ticket Punch – 1 Punch Head(s) – 1/4″ Punch Size – Round Shape – Silver
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Nickel Plated |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 1 |
| Punch Shape | Round |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Chip Tray |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1/4" Round Ticket Punch |
| Manufacturer Part Number | 62895 |
| Marketing Information | <p>Ticket punch creates a 1/4" round hole with a quick squeeze. Single-hole, nickel-plated punch also features a chip receptacle for mess-free punching.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |




