Brownline Dog Cover Pocket Planner – Monthly – 18 Month – July 2023 – December 2024 – Twin Wire – Pink – Vinyl – 6.5″ Height x 3.5″ Width – Reference Calendar, Pocket, Reminder Section, Compact, Notes Area – 1 Each
Additional information
| Brand | Dominion Blueline, Inc |
|---|---|
| Product Type | Planner |
| Time Period | 18 Month |
| Date Format | Monthly |
| Start Month | July |
| Start Year | 2023 |
| End Month | December |
| End Year | 2024 |
| Product Color | Pink |
| Product Material | Vinyl |
| Country Of Origin | Canada |
| Binding Type | Twin Wire |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 6.5" |
| Width | 3.5" |
| Brand Name | Brownline |
| Features | Notes Area |
| Length | 0.2" |
| Manufacturer | Dominion Blueline, Inc |
| Product Name | Dog Cover Pocket Planner |
| Product Line | Essential |
| Manufacturer Part Number | CA41202 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Pocket planner features a compact size to easily keep it with you throughout your day. Two-month calendar reference allows you to easily refer back to past or future dates. Notes section offers a convenient area to write down quick notes, reminders and more. Soft vinyl jacket keeps your pages protected as you go along. Planner ranges 18 months from July to December.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Brownline Dog Cover Pocket Planner – Monthly – 18 Month – July 2023 – December 2024 – Twin Wire – Pink – Vinyl – 6.5″ Height x 3.5″ Width – Reference Calendar, Pocket, Reminder Section, Compact, Notes Area – 1 Each
Additional information
| Brand | Dominion Blueline, Inc |
|---|---|
| Product Type | Planner |
| Time Period | 18 Month |
| Date Format | Monthly |
| Start Month | July |
| Start Year | 2023 |
| End Month | December |
| End Year | 2024 |
| Product Color | Pink |
| Product Material | Vinyl |
| Country Of Origin | Canada |
| Binding Type | Twin Wire |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 6.5" |
| Width | 3.5" |
| Brand Name | Brownline |
| Features | Notes Area |
| Length | 0.2" |
| Manufacturer | Dominion Blueline, Inc |
| Product Name | Dog Cover Pocket Planner |
| Product Line | Essential |
| Manufacturer Part Number | CA41202 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Pocket planner features a compact size to easily keep it with you throughout your day. Two-month calendar reference allows you to easily refer back to past or future dates. Notes section offers a convenient area to write down quick notes, reminders and more. Soft vinyl jacket keeps your pages protected as you go along. Planner ranges 18 months from July to December.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |








