Bi-silque Dry Erase Markers – 3 mm Marker Point Size – Bullet Marker Point Style – Black Gel-based Ink – 3 Each
Additional information
| Brand | Bi-silque S.A |
|---|---|
| Product Type | Dry Erase Marker |
| Marker Point Size | 3 mm |
| Marker Point Style | Bullet |
| Erasable | Yes |
| Country Of Origin | Portugal |
| Ink Color | Black |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Bi-silque |
| Features | Ghost Resistant |
| Manufacturer | Bi-silque S.A |
| Product Name | Dry Erase Markers |
| Ink Type | Gel-based |
| Manufacturer Part Number | PE4101 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Dry-erase markers feature innovative gel ink to provide a smooth, vibrant writing experience. Markers are free from micro-dust to eliminate ghosting on boards. Large ink supply provides two times more writing distance than standard dry-erase markers. Dry-erase markers are perfect for glass boards and standard dry-erase boards.</p> |
| Packaged Quantity | 3 Each |
Bi-silque Dry Erase Markers – 3 mm Marker Point Size – Bullet Marker Point Style – Black Gel-based Ink – 3 / Pack
Additional information
| Brand | Bi-silque S.A |
|---|---|
| Product Type | Dry Erase Marker |
| Marker Point Size | 3 mm |
| Marker Point Style | Bullet |
| Erasable | Yes |
| Country Of Origin | Portugal |
| Ink Color | Black |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Bi-silque |
| Features | Ghost Resistant |
| Manufacturer | Bi-silque S.A |
| Product Name | Dry Erase Markers |
| Ink Type | Gel-based |
| Manufacturer Part Number | PE4104 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Dry-erase markers feature innovative gel ink to provide a smooth, vibrant writing experience. Markers are free from micro-dust to eliminate ghosting on boards. Large ink supply provides two times more writing distance than standard dry-erase markers. Dry-erase markers are perfect for glass boards and standard dry-erase boards.</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
Bi-silque Dry Erase Markers – 3 mm Marker Point Size – Bullet Marker Point Style – Black Gel-based Ink – 3 Each
Additional information
| Brand | Bi-silque S.A |
|---|---|
| Product Type | Dry Erase Marker |
| Marker Point Size | 3 mm |
| Marker Point Style | Bullet |
| Erasable | Yes |
| Country Of Origin | Portugal |
| Ink Color | Black |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Bi-silque |
| Features | Ghost Resistant |
| Manufacturer | Bi-silque S.A |
| Product Name | Dry Erase Markers |
| Ink Type | Gel-based |
| Manufacturer Part Number | PE4101 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Dry-erase markers feature innovative gel ink to provide a smooth, vibrant writing experience. Markers are free from micro-dust to eliminate ghosting on boards. Large ink supply provides two times more writing distance than standard dry-erase markers. Dry-erase markers are perfect for glass boards and standard dry-erase boards.</p> |
| Packaged Quantity | 3 Each |
Bi-silque Dry Erase Markers – 3 mm Marker Point Size – Bullet Marker Point Style – Black Gel-based Ink – 3 / Pack
Additional information
| Brand | Bi-silque S.A |
|---|---|
| Product Type | Dry Erase Marker |
| Marker Point Size | 3 mm |
| Marker Point Style | Bullet |
| Erasable | Yes |
| Country Of Origin | Portugal |
| Ink Color | Black |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Bi-silque |
| Features | Ghost Resistant |
| Manufacturer | Bi-silque S.A |
| Product Name | Dry Erase Markers |
| Ink Type | Gel-based |
| Manufacturer Part Number | PE4104 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Dry-erase markers feature innovative gel ink to provide a smooth, vibrant writing experience. Markers are free from micro-dust to eliminate ghosting on boards. Large ink supply provides two times more writing distance than standard dry-erase markers. Dry-erase markers are perfect for glass boards and standard dry-erase boards.</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |











