Betco Aerosol Stainless Steel Cleaner and Polish 17 Oz Pack of 12
Login to View Prices
Betco Aerosol Stainless Steel Cleaner And Polish, 17 Oz, Pack Of 12 – Ready-To-Use Aerosol – 17 oz (1.06 lb)Aerosol Spray Can – 12 Pack
Additional information
| Brand | Betco Corporation |
|---|---|
| Product Type | Metal Cleaner & Polish |
| Container Type | Aerosol Spray Can |
| Cleaner Weight | 17 oz (1.06 lb) |
| Cleaner Form | Ready-To-Use |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Aerosol |
| Brand Name | Betco |
| Features | Fingerprint Resistant |
| Manufacturer | Betco Corporation |
| Product Name | Aerosol Stainless Steel Cleaner And Polish, 17 Oz, Pack Of 12 |
| Application/Usage | Multipurpose |
| Manufacturer Part Number | 652300 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | This multipurpose solvent leaves a clean, bright polish on your steel surfaces. Use it to clean away oil-based stains, spots, spills and other stray marks to keep your home or office looking sparkling. |
| Packaged Quantity | 12 Pack |
| Recommended Use | Food Soil Remover |
| Weight (Approximate) | 12.75 lb |
Betco Aerosol Stainless Steel Cleaner and Polish 17 Oz Pack of 12
Login to View Prices
Betco Aerosol Stainless Steel Cleaner And Polish, 17 Oz, Pack Of 12 – Ready-To-Use Aerosol – 17 oz (1.06 lb)Aerosol Spray Can – 12 Pack
Additional information
| Brand | Betco Corporation |
|---|---|
| Product Type | Metal Cleaner & Polish |
| Container Type | Aerosol Spray Can |
| Cleaner Weight | 17 oz (1.06 lb) |
| Cleaner Form | Ready-To-Use |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Aerosol |
| Brand Name | Betco |
| Features | Fingerprint Resistant |
| Manufacturer | Betco Corporation |
| Product Name | Aerosol Stainless Steel Cleaner And Polish, 17 Oz, Pack Of 12 |
| Application/Usage | Multipurpose |
| Manufacturer Part Number | 652300 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | This multipurpose solvent leaves a clean, bright polish on your steel surfaces. Use it to clean away oil-based stains, spots, spills and other stray marks to keep your home or office looking sparkling. |
| Packaged Quantity | 12 Pack |
| Recommended Use | Food Soil Remover |
| Weight (Approximate) | 12.75 lb |











