AJM 9″ Dinnerware Paper Plates – Disposable – White – Paper Body – 125 / Pack
Additional information
| Brand | AJM Packaging Corporation |
|---|---|
| Product Type | Table Ware |
| Kitchenware Type | Plate |
| Disposable | Yes |
| Kitchenware Details | 1 x Plate |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Diameter | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Country Of Origin | United States |
| Brand Name | AJM |
| Manufacturer | AJM Packaging Corporation |
| Product Name | 9" Dinnerware Paper Plates |
| Manufacturer Part Number | CP9AJCWWH1 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper dinnerware reliably maintains their shape when used with heavier foods. Grease-resistant surface holds wet or dry foods without soaking through. Disposable material provides an easy way to clean up after each use.</p> |
| Material Details | <p>Paper Plate</p> |
| Packaged Quantity | 125 / Pack |
AJM 9″ Dinnerware Paper Plates – 125 / Pack – Disposable – White – Paper Body – 4 / Carton
Additional information
| Brand | AJM Packaging Corporation |
|---|---|
| Product Type | Table Ware |
| Container Type | Pack |
| Kitchenware Type | Plate |
| Disposable | Yes |
| Kitchenware Details | 1 x Plate |
| Quantity Per Container | 125 |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Diameter | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Country Of Origin | United States |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | AJM |
| Manufacturer | AJM Packaging Corporation |
| Product Name | 9" Dinnerware Paper Plates |
| Manufacturer Part Number | CP9AJCWWH1CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper dinnerware reliably maintains their shape when used with heavier foods. Grease-resistant surface holds wet or dry foods without soaking through. Disposable material provides an easy way to clean up after each use.</p> |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
AJM 9″ Dinnerware Paper Plates – Serving – Disposable – Microwave Safe – White – Paper Body – 100 / Pack
Additional information
| Brand | AJM Packaging Corporation |
|---|---|
| Product Type | Table Ware |
| Kitchenware Type | Plate |
| Disposable | Yes |
| Kitchenware Details | 1 x Plate |
| Microwave Safe | Yes |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Diameter | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Country Of Origin | United States |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | AJM |
| Manufacturer | AJM Packaging Corporation |
| Product Name | 9" Dinnerware Paper Plates |
| Application/Usage | Serving |
| Manufacturer Part Number | CP9GOEWH |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper dinnerware features a durable construction for safe, everyday use with hot and cold foods. Grease-resistant surface holds wet or dry foods without soaking through. Microwave-safe design is perfect for reheating meals or snacks. Disposable material provides an easy way to clean up after each use.</p> |
| Packaged Quantity | 100 / Pack |
AJM 9″ Dinnerware Paper Plates – 100 / Pack – Serving – Disposable – Microwave Safe – White – Paper Body – 10 / Carton
Additional information
| Brand | AJM Packaging Corporation |
|---|---|
| Product Type | Table Ware |
| Container Type | Pack |
| Kitchenware Type | Plate |
| Disposable | Yes |
| Kitchenware Details | 1 x Plate |
| Microwave Safe | Yes |
| Quantity Per Container | 100 |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Diameter | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Country Of Origin | United States |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | AJM |
| Manufacturer | AJM Packaging Corporation |
| Product Name | 9" Dinnerware Paper Plates |
| Application/Usage | Serving |
| Manufacturer Part Number | CP9GOEWHCT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper dinnerware features a durable construction for safe, everyday use with hot and cold foods. Grease-resistant surface holds wet or dry foods without soaking through. Microwave-safe design is perfect for reheating meals or snacks. Disposable material provides an easy way to clean up after each use.</p> |
| Material Details | <p>Paper Plate</p> |
| Packaged Quantity | 10 / Carton |
AJM 9″ Dinnerware Paper Plates – 100 / Pack – Serving – Disposable – Microwave Safe – White – Paper Body – 10 / Carton
Additional information
| Brand | AJM Packaging Corporation |
|---|---|
| Product Type | Table Ware |
| Container Type | Pack |
| Kitchenware Type | Plate |
| Disposable | Yes |
| Kitchenware Details | 1 x Plate |
| Microwave Safe | Yes |
| Quantity Per Container | 100 |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Diameter | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Country Of Origin | United States |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | AJM |
| Manufacturer | AJM Packaging Corporation |
| Product Name | 9" Dinnerware Paper Plates |
| Application/Usage | Serving |
| Manufacturer Part Number | CP9GOEWHCT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper dinnerware features a durable construction for safe, everyday use with hot and cold foods. Grease-resistant surface holds wet or dry foods without soaking through. Microwave-safe design is perfect for reheating meals or snacks. Disposable material provides an easy way to clean up after each use.</p> |
| Material Details | <p>Paper Plate</p> |
| Packaged Quantity | 10 / Carton |



























