3M™ MULTI GAS/VAPOR CARTRIDGE/FILTER – P100 60926 -70070709483 THE PARTICULATE FILTER IS PERMANENTLY ATTACHED TO THE CARTRIDGE FOR AN EASY ONE-STEP ASSEMBLY. THE DESIGN IS UNIQUE FOR ENHANCED COMFORT AND VISIBILITY. 2 CARTRIDGES PER PACKAGE. MULTI GAS/VAPOR/P100
Additional information
| Weight | 0.6500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.00 × 8.00 × 2.00 in |
| Fob Origin | In Stock |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Country of Origin | US |
| Lead Time | Leadtime |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | N |
| Truck Parcel | PARCEL |
| UNSPSC | 46182005 |
| Color | Gray/Red |
| UPC | 051138541873 |
| MPN | 7000002041 |
| Brand | 3m |






Reviews
There are no reviews yet.