Genuine Joe Sugar Packets – Packet – 0.099 oz (2.8 g) – 1200/Box
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Sugar |
| Sugar/Sweetener Quantity | 0.099 oz (2.8 g) |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Packing | Packet |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Sugar Packets |
| Manufacturer Part Number | 2390 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Pure sugar comes in convenient packets for sweetening your beverages anywhere. Each packet contains 2.8 grams of sugar.</p> |
| Packaged Quantity | 1200 / Box |
Genuine Joe Sugar Packets – Packet – 0.099 oz (2.8 g) – 1200/Box
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Sugar |
| Sugar/Sweetener Quantity | 0.099 oz (2.8 g) |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Packing | Packet |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Sugar Packets |
| Manufacturer Part Number | 2390 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Pure sugar comes in convenient packets for sweetening your beverages anywhere. Each packet contains 2.8 grams of sugar.</p> |
| Packaged Quantity | 1200 / Box |
Genuine Joe Sugar Packets – Packet – 0.099 oz (2.8 g) – 1200/Box
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Sugar |
| Sugar/Sweetener Quantity | 0.099 oz (2.8 g) |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Packing | Packet |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Sugar Packets |
| Manufacturer Part Number | 2390 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Pure sugar comes in convenient packets for sweetening your beverages anywhere. Each packet contains 2.8 grams of sugar.</p> |
| Packaged Quantity | 1200 / Box |
Genuine Joe Sugar Packets – Packet – 0.099 oz (2.8 g) – 1200/Box
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Sugar |
| Sugar/Sweetener Quantity | 0.099 oz (2.8 g) |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Packing | Packet |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Sugar Packets |
| Manufacturer Part Number | 2390 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Pure sugar comes in convenient packets for sweetening your beverages anywhere. Each packet contains 2.8 grams of sugar.</p> |
| Packaged Quantity | 1200 / Box |














