Officemate Achieva® Long Supply Basket, 3/PK – 3.4″ Height x 10.1″ Width x 3.6″ Depth – Compact, Stackable, Storage Space – White – Plastic – 3 / Pack
Additional information
| Brand | Officemate, LLC |
|---|---|
| Product Type | Organizer Basket |
| Product Color | White |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 3.4" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 3.6" |
| Brand Name | Officemate |
| Features | Storage Space |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Product Name | Achieva Supply Baskets |
| Product Line | Achieva |
| Application/Usage | Craft |
| Manufacturer Part Number | 26204 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | The Achieva Supply Baskets feature a stylish, compact design to give you an efficient way to organize your work space. Stackable construction allows you to stack each of the baskets for space-saving storage when it's not in use. Long-size baskets are perfect for storing loose supplies, crafts and more. <p><a id="gfk-spex-minisite" rel="nofollow" href="javascript:void(0)" onclick="javascript:window.open('//content.etilize.com/mini-site/en_us/1069097468.html', '_blank', 'height=800, width=780, resizable=yes, scrollbars=yes, toolbar=no, menubar=no, location=no, directories=no, status=no'), return false, ">More from the Manufacturer</a></p> |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |












