CEP CepPro Pencil Cup – 3.8″ x 2.9″ x 2.9″ – Polystyrene – 1 Each – Gray
Additional information
| Brand | CEP |
|---|---|
| Product Type | Pencil Holder |
| Product Color | Gray |
| Product Material | Polystyrene |
| Country Of Origin | France |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 3.8" |
| Width | 2.9" |
| Brand Name | CEP |
| Features | Contemporary Design |
| Length | 2.9" |
| Manufacturer | CEP |
| Product Name | CepPro Pencil Cup |
| Product Line | CepPro |
| Application/Usage | Pencil |
| Manufacturer Part Number | 1005301061 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>The CepPro Pencil Cup features a contemporary design to make it a stylish addition to your work space. Two compartments allow you to keep your supplies separated. 32-pen capacity keeps plenty of writing utensils readily available for use. Shock-resistant construction prevents cracking to withstand the rigors of daily use.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |









