Ziploc® Paper Bags – 6.62″ Width x 8.12″ Length – Brown – Paper – 50/Box – Lunch, Sandwich, Snack
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sandwich Bag |
| Product Color | Brown |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | China |
| Bag Width | 6.62" |
| Bag Length | 8.12" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Ziploc® |
| Features | Resealable |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Paper Bags |
| Application/Usage | Snack |
| Manufacturer Part Number | 321143 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Whether you've got a big double-decker or a skinny peanut butter and jelly sandwich, these paper bags are perfect for packing up the sandwiches you love. Resealable stickers make it easy to seal and close each bag. Use these handy bags to pack lunch for yourself and your family or just to keep snacks and sandwiches accessible and fresh.</p> |
| Packaged Quantity | 50 / Box |
Ziploc® Paper Bags – 6.62″ Width x 8.12″ Length – Brown – Paper – 50/Box – Lunch, Sandwich, Snack
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sandwich Bag |
| Product Color | Brown |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | China |
| Bag Width | 6.62" |
| Bag Length | 8.12" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Ziploc® |
| Features | Resealable |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Paper Bags |
| Application/Usage | Snack |
| Manufacturer Part Number | 321143 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Whether you've got a big double-decker or a skinny peanut butter and jelly sandwich, these paper bags are perfect for packing up the sandwiches you love. Resealable stickers make it easy to seal and close each bag. Use these handy bags to pack lunch for yourself and your family or just to keep snacks and sandwiches accessible and fresh.</p> |
| Packaged Quantity | 50 / Box |











