Seco Picture Frame – 11″ x 14″ Frame Size – Rectangle – Vertical, Horizontal – 1 Each – Aluminum – Silver
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Photo Frame |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Aluminum |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangle |
| Frame Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Frame Height | 14" |
| Orientation | Horizontal |
| Style | Modern |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Seco |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Picture Frame |
| Application/Usage | Bar |
| Manufacturer Part Number | AL1114SV |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This Picture Frame is just what you need to display messages at the office or in public spaces. Made of quality material, it will stand up to frequent use. Modern design makes this frame a great choice for your living room, bedroom, dining room, bar, restaurant or office. Hangers on back allow vertical or horizontal mounting.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Seco Picture Frame – 24″ x 36″ Frame Size – Rectangle – Vertical, Horizontal – 1 Each – Aluminum – Silver
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Photo Frame |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Aluminum |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangle |
| Frame Width | 24" |
| Frame Height | 2036-01-01T06:00:00.000Z |
| Orientation | Horizontal |
| Style | Modern |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Seco |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Picture Frame |
| Application/Usage | Bar |
| Manufacturer Part Number | AL2436SV |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This Picture Frame is just what you need to display messages at the office or in public spaces. Made of quality material, it will stand up to frequent use. Modern design makes this frame a great choice for your living room, bedroom, dining room, bar, restaurant or office. Hangers on back allow vertical or horizontal mounting.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Seco Picture Frame – 24″ x 36″ Frame Size – Rectangle – Vertical, Horizontal – 1 Each – Aluminum – Black
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Photo Frame |
| Product Color | Black |
| Product Material | Aluminum |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangle |
| Frame Width | 24" |
| Frame Height | 2036-01-01T06:00:00.000Z |
| Orientation | Horizontal |
| Style | Modern |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Seco |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Picture Frame |
| Application/Usage | Bar |
| Manufacturer Part Number | AL2436BK |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This Picture Frame is just what you need to display messages at the office or in public spaces. Made of quality material, it will stand up to frequent use. Modern design makes this frame a great choice for your living room, bedroom, dining room, bar, restaurant or office. Hangers on back allow vertical or horizontal mounting.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |















