Oreo Chocolate Sandwich Cookies – Vanilla Creme, Chocolate – 2.40 oz – 12 / Box
Additional information
| Brand | Mondelez International |
|---|---|
| Product Type | Cookie |
| Country Of Origin | United States |
| Flavor | Chocolate |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Oreo |
| Manufacturer | Mondelez International |
| Product Name | Chocolate Sandwich Cookies |
| Manufacturer Part Number | 4700 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Chocolate sandwich cookies are filled with soft, vanilla creme for a delightful combination of sweet flavor. Single-serve packages offer a great way to take these cookies on-the-go. Large bag contains about three servings. Chocolate sandwich cookies are perfect for keeping employees happy, impressing guests and more.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Box |
| Weight (Approximate) | 2.40 oz |
Oreo Chocolate Sandwich Cookies – Vanilla – 1 Serving Pack – 1.80 oz – 12 / Box
Additional information
| Brand | The Kraft Heinz Company |
|---|---|
| Product Type | Cookie |
| Country Of Origin | United States |
| Flavor | Vanilla |
| Serving | 1 Serving Pack |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Oreo |
| Manufacturer | The Kraft Heinz Company |
| Product Name | Chocolate Sandwich Cookies |
| Manufacturer Part Number | 40600 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Oreo sandwich cookies filled with vanilla creme come in convenient single-serve packets for snacking. Ideal for reception areas or breakrooms.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Box |
| Weight (Approximate) | 1.80 oz |
Oreo Chocolate Sandwich Cookies – Vanilla Creme, Chocolate – 2.40 oz – 12 / Box
Additional information
| Brand | Mondelez International |
|---|---|
| Product Type | Cookie |
| Country Of Origin | United States |
| Flavor | Chocolate |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Oreo |
| Manufacturer | Mondelez International |
| Product Name | Chocolate Sandwich Cookies |
| Manufacturer Part Number | 4700 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Chocolate sandwich cookies are filled with soft, vanilla creme for a delightful combination of sweet flavor. Single-serve packages offer a great way to take these cookies on-the-go. Large bag contains about three servings. Chocolate sandwich cookies are perfect for keeping employees happy, impressing guests and more.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Box |
| Weight (Approximate) | 2.40 oz |


















