Lorell Succulent Floral Design Framed Canvas Art – 32.50″ x 32.50″ Frame Size – 1 Each – Beige, Green
Additional information
| Brand | Lorell |
|---|---|
| Product Type | Gallery Frame |
| Frame Depth | 2001-02-01T06:00:00.000Z |
| Product Color | Green |
| Country Of Origin | Canada |
| Frame Width | 32.50" |
| Frame Height | 32.50" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Lorell |
| Manufacturer | Lorell |
| Product Name | Succulent Floral Design Framed Canvas Art |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Manufacturer Part Number | 4490 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This stunning art on canvas is gallery wrapped and beautifully placed within a slim frame. It's packaged with care and ready to hang on your wall. This exclusive art is made by eco-friendly processes and materials to minimize its environmental impact.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Lorell Succulent Floral Design Framed Canvas Art – 32.50″ x 32.50″ Frame Size – 1 Each – Beige, Green
Additional information
| Brand | Lorell |
|---|---|
| Product Type | Gallery Frame |
| Frame Depth | 2001-02-01T06:00:00.000Z |
| Product Color | Green |
| Country Of Origin | Canada |
| Frame Width | 32.50" |
| Frame Height | 32.50" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Lorell |
| Manufacturer | Lorell |
| Product Name | Succulent Floral Design Framed Canvas Art |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Manufacturer Part Number | 4491 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This stunning art on canvas is gallery wrapped and beautifully placed within a slim frame. It's packaged with care and ready to hang on your wall. This exclusive art is made by eco-friendly processes and materials to minimize its environmental impact.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |













