Lorell Mosaic Silver Framed Accent Mirror – 1.15″ Length – Silver – 1 Each
Additional information
| Brand | Lorell |
|---|---|
| Product Type | Mirror |
| Country Of Origin | Canada |
| Style | Framed |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 27.8" |
| Width | 9.3" |
| Frame Color | Silver |
| Brand Name | Lorell |
| Manufacturer | Lorell |
| Product Name | Mosaic Silver Framed Accent Mirror |
| Manufacturer Part Number | 4500 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This Styrene mirror features a stylish structure to add contemporary style to your room. Silver frame helps it stand out as an aesthetically beautiful decoration. Ready-to-hang design allows you to quickly display this mirror anywhere you choose.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Size | x 1.15" Length |











