Lorell Abstract Design Framed Artwork – 27.50″ x 35.50″ Frame Size – 1 Each – Brown, White
Additional information
| Brand | Lorell |
|---|---|
| Product Type | Gallery Frame |
| Frame Depth | 2001-02-01T06:00:00.000Z |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | Canada |
| Frame Width | 27.50" |
| Frame Height | 35.50" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Lorell |
| Manufacturer | Lorell |
| Product Name | Abstract Design Framed Artwork |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Application/Usage | Conference Room |
| Manufacturer Part Number | 4470 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This abstract art is elegantly framed to add stunning depth to this piece. It's packaged with care and ready to hang on your wall. Framed art is perfect for offices, lobbies, hallways, conference rooms and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Lorell Abstract Design Framed Artwork – 27.50″ x 35.50″ Frame Size – 1 Each – Black, White
Additional information
| Brand | Lorell |
|---|---|
| Product Type | Gallery Frame |
| Frame Depth | 2001-02-01T06:00:00.000Z |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | Canada |
| Frame Width | 27.50" |
| Frame Height | 35.50" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Lorell |
| Manufacturer | Lorell |
| Product Name | Abstract Design Framed Artwork |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Application/Usage | Conference Room |
| Manufacturer Part Number | 4471 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This abstract art is elegantly framed to add stunning depth to this piece. It's packaged with care and ready to hang on your wall. Framed art is perfect for offices, lobbies, hallways, conference rooms and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |













