Kodak Glossy Photo Paper – Letter – 8 1/2″ x 11″ – Glossy – 100 / Pack – Smear Proof, Smudge Proof
Additional information
| Brand | Eastman Kodak Company |
|---|---|
| Product Type | Photo Paper |
| Sheet Size | 8 1/2" x 11" |
| Sheet Standard | Letter |
| Surface Finish | Glossy |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | Greece |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Kodak |
| Features | Smudge Proof |
| Manufacturer | Eastman Kodak Company |
| Product Name | Glossy Photo Paper |
| Print Technology | Inkjet |
| Application/Usage | Art & Craft |
| Manufacturer Part Number | 41183 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Kodak Photo Paper features advanced paper technology that dries instantly and won't smear or smudge. Glossy surface makes it perfect for everyday printing, arts, crafts and snapshots. This print solution works with any inkjet consumer printer to generate high-quality images.</p> |
| Packaged Quantity | 100 / Pack |
Kodak Glossy Photo Paper – Letter – 8 1/2″ x 11″ – Glossy – 50 / Pack – Smear Proof, Smudge Proof
Additional information
| Brand | Eastman Kodak Company |
|---|---|
| Product Type | Photo Paper |
| Sheet Size | 8 1/2" x 11" |
| Sheet Standard | Letter |
| Surface Finish | Glossy |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | Greece |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Kodak |
| Features | Smudge Proof |
| Manufacturer | Eastman Kodak Company |
| Product Name | Glossy Photo Paper |
| Print Technology | Inkjet |
| Application/Usage | Art & Craft |
| Manufacturer Part Number | 41182 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Kodak Photo Paper features advanced paper technology that dries instantly and won't smear or smudge. Glossy surface makes it perfect for everyday printing, arts, crafts and snapshots. This print solution works with any inkjet consumer printer to generate high-quality images.</p> |
| Packaged Quantity | 50 / Pack |
Kodak Glossy Photo Paper – Letter – 8 1/2″ x 11″ – Glossy – 100 / Pack – Smear Proof, Smudge Proof
Additional information
| Brand | Eastman Kodak Company |
|---|---|
| Product Type | Photo Paper |
| Sheet Size | 8 1/2" x 11" |
| Sheet Standard | Letter |
| Surface Finish | Glossy |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | Greece |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Kodak |
| Features | Smudge Proof |
| Manufacturer | Eastman Kodak Company |
| Product Name | Glossy Photo Paper |
| Print Technology | Inkjet |
| Application/Usage | Art & Craft |
| Manufacturer Part Number | 41183 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Kodak Photo Paper features advanced paper technology that dries instantly and won't smear or smudge. Glossy surface makes it perfect for everyday printing, arts, crafts and snapshots. This print solution works with any inkjet consumer printer to generate high-quality images.</p> |
| Packaged Quantity | 100 / Pack |
Kodak Glossy Photo Paper – Letter – 8 1/2″ x 11″ – Glossy – 50 / Pack – Smear Proof, Smudge Proof
Additional information
| Brand | Eastman Kodak Company |
|---|---|
| Product Type | Photo Paper |
| Sheet Size | 8 1/2" x 11" |
| Sheet Standard | Letter |
| Surface Finish | Glossy |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | Greece |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Kodak |
| Features | Smudge Proof |
| Manufacturer | Eastman Kodak Company |
| Product Name | Glossy Photo Paper |
| Print Technology | Inkjet |
| Application/Usage | Art & Craft |
| Manufacturer Part Number | 41182 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Kodak Photo Paper features advanced paper technology that dries instantly and won't smear or smudge. Glossy surface makes it perfect for everyday printing, arts, crafts and snapshots. This print solution works with any inkjet consumer printer to generate high-quality images.</p> |
| Packaged Quantity | 50 / Pack |











