Kantek Monitor Stand
Login to View Prices
28 in stock
SKU:
KTKDS910
Categories: Monitor & Machine Stands, Monitor Stands/Risers
Kantek Monitor Stand – 40 lb Load Capacity – 5.1″ Height x 10.2″ Width – Desk – Black
Additional information
| Weight | 9.5000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.50 × 13.50 × 5.75 in |
| Attribute16Name | DS910 |
| Attribute13Name | Kantek, Inc |
| Attribute12Name | 25.6" |
| Attribute15Name | File |
| Attribute14Name | Monitor Stand |
| Height | 5.1" |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Brand Name | Attribute9Value |
| Attribute2Name | Black |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Attribute3Name | China |
| Attribute11Name | Desk |
| Attribute17Name | |
| Attribute1Name | Monitor Stand |
| Assembly Required | Yes |
| Features | Attribute10Value |
| Marketing Information | Attribute18Value |
| Width | Attribute7Value |
| Maximum Load Capacity | Attribute8Value |
| UPC | 750334000000 |
| MPN | DS910 |
| Brand | Kantek, Inc |
Be the first to review “Kantek Monitor Stand” Cancel reply













Reviews
There are no reviews yet.