Genuine Joe 10-1/4″ Large Plastic Plates – 125 / Pack – Disposable – Warm White – Plastic Body – 4 / Carton
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Table Ware |
| Additional Warranty Informati | <p>limited 1 yr</p> |
| Container Type | Pack |
| Kitchenware Type | Plate |
| Disposable | Yes |
| Kitchenware Details | 1 x Plate |
| Quantity Per Container | 125 |
| Product Color | Warm White |
| Product Material | Plastic |
| Diameter | 10.3" |
| Country Of Origin | China |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | 10-1/4" Large Plastic Plates |
| Manufacturer Part Number | 10323CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Large plates are easy to clean and can hold large helpings of hot or cold food. They are ideal for breakrooms, parties and picnics. 10-1/4" plastic plates are reusable and disposable.</p> |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
| Limited Warranty | 1 Year |
Genuine Joe 10-1/4″ Large Plastic Plates – Disposable – Warm White – Plastic Body – 125 / Pack
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Table Ware |
| Additional Warranty Informati | <p>limited 1 yr</p> |
| Kitchenware Type | Plate |
| Disposable | Yes |
| Kitchenware Details | 1 x Plate |
| Product Color | Warm White |
| Product Material | Plastic |
| Diameter | 10.3" |
| Country Of Origin | China |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | 10-1/4" Large Plastic Plates |
| Manufacturer Part Number | 10323 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Large plates are easy to clean and can hold large helpings of hot or cold food. They are ideal for breakrooms, parties and picnics. 10-1/4" plastic plates are reusable and disposable.</p> |
| Material Details | <p>Plastic Plate</p> |
| Packaged Quantity | 125 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Genuine Joe 10-14 Large Plastic Plates

Login to View Prices
Genuine Joe 10-1/4″ Large Plastic Plates – Disposable – Warm White – Plastic Body – 125 / Pack





