Dacasso Double Letter/ Legal Tray – 7.25″ x 10.5″ – 2 Tier(s) – Leather – Black
Additional information
| Brand | Dacasso Limited, Inc |
|---|---|
| Product Type | Desk Tray |
| Number Of Tiers | 2 |
| Product Color | Black |
| Product Material | Leather |
| Height | 7.3" |
| Width | 10.5" |
| Brand Name | Dacasso |
| Length | 13.8" |
| Manufacturer | Dacasso Limited, Inc |
| Product Name | Double Letter/ Legal Tray |
| Application/Usage | Document Storage |
| Manufacturer Part Number | A1020 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Double Letter Trays feature silver stacking posts that allow you to stack the trays for space-saving organization. Open-front design provides easy access to your letter-size documents. Top-grain leather adds professional style to any work space. Soft velveteen protects surfaces from scuffs and scratches.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Dacasso Double Letter Legal Tray

Login to View Prices
Dacasso Double Letter/ Legal Tray – 7.25″ x 10.5″ – 2 Tier(s) – Leather – Black
Dacasso Double Letter Legal Tray

Login to View Prices
Dacasso Double Letter/ Legal Tray – 7.25″ x 10.5″ – 2 Tier(s) – Leather – Black
Dacasso Double Letter Legal Tray

Login to View Prices
Dacasso Double Letter/ Legal Tray – 7.25″ x 10.5″ – 2 Tier(s) – Leather – Black
Dacasso Double Letter Legal Tray

Login to View Prices
Dacasso Double Letter/ Legal Tray – 7.25″ x 10.5″ – 2 Tier(s) – Leather – Black
Dacasso Double Letter Legal Tray

Login to View Prices
Dacasso Double Letter/ Legal Tray – 7.25″ x 10.5″ – 2 Tier(s) – Leather – Black





