CEP 7-compartment Desk Drawer Organizer – 7 Compartment(s) – 0.8″ Height x 13.5″ Width7.3″ Length – Black – Polystyrene – 1 Each
Additional information
| Brand | CEP |
|---|---|
| Product Type | Drawer Organizer |
| Total Number Of Compartments | 7 |
| Product Color | Black |
| Product Material | Polystyrene |
| Country Of Origin | France |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.8" |
| Width | 13.5" |
| Brand Name | CEP |
| Features | Shock Resistant |
| Length | 7.3" |
| Manufacturer | CEP |
| Product Name | 7-compartment Desk Drawer Organizer |
| Mount Type | Drawer |
| Application/Usage | Flash Drive |
| Manufacturer Part Number | 1014940161 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Desk drawer organizer features seven compartments to organize a wide variety of small office items in a simple and orderly way. Shock-resistant polystyrene withstands minor mishaps and daily use for long-lasting organization. Versatile design can be used inside a drawer with a width up to 13.3" or on your desk. Desk drawer organizer is perfect for clips, sticky notes, pens, pencils, markers, USB drives and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 5 Year |












