Burnes Document Frame – 11″ x 14″ Frame Size – Holds 8.50″ x 11″ Insert – Rectangle – Vertical, Horizontal – 1 Each – Blue, Gray
Additional information
| Brand | Burnes Home Accents |
|---|---|
| Product Type | Document Frame |
| Insert Height | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Insert Width | 8.50" |
| Product Color | Gray |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangle |
| Frame Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Frame Height | 14" |
| Orientation | Horizontal |
| Recycled | Yes |
| Recycled Content | 0100-01-01T05:50:36.000Z |
| Post Consumer Waste% | 1980-01-01T06:00:00.000Z |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Burnes |
| Manufacturer | Burnes Home Accents |
| Product Name | Document Frame |
| Application/Usage | Certificate |
| Manufacturer Part Number | NDFB1114GT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Document frame features a stylish design for a great way to showcase any special achievement. Versatile design can be displayed vertically or horizontally to provide multiple display options. Document frame with a ready-to-use certificate is perfect for your office, home, studio and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Burnes Document Frame – 11″ x 14″ Frame Size – Holds 8.50″ x 11″ Insert – Rectangle – Vertical, Horizontal – 1 Each – Blue, Gray
Additional information
| Brand | Burnes Home Accents |
|---|---|
| Product Type | Document Frame |
| Insert Height | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Insert Width | 8.50" |
| Product Color | Gray |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangle |
| Frame Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Frame Height | 14" |
| Orientation | Horizontal |
| Recycled | Yes |
| Recycled Content | 0100-01-01T05:50:36.000Z |
| Post Consumer Waste% | 1980-01-01T06:00:00.000Z |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Burnes |
| Manufacturer | Burnes Home Accents |
| Product Name | Document Frame |
| Application/Usage | Certificate |
| Manufacturer Part Number | NDFB1114GT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Document frame features a stylish design for a great way to showcase any special achievement. Versatile design can be displayed vertically or horizontally to provide multiple display options. Document frame with a ready-to-use certificate is perfect for your office, home, studio and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |











